Вікнова - класом вище!

Українською | На русском

Провідний виробник металопластикових конструкцій з ПВХ в Західній Україні

Реноме

REHAU | Рехау

Winkhaus

+ Про компанію - Історія

Наша історія

Компанія «РЕНОМЕ-ПАРТНЕР» є одним з провідних виробників металопластикових вікон, дверей та інших конструкцій з ПВХ в західній Україні. Наша компанія була заснована у 2000 році і за час своєї діяльності зарекомендувала себе на промисловому ринку як авторитетний виробник металопластикових вікон та надійний партнер по бізнесу. Пріоритетом розвитку компанії «РЕНОМЕ-ПАРТНЕР» є найвища якість металопластикових вікон та найвищі стандарти обслуговування клієнтів.
 
Місія компанії – зробити помешкання наших споживачів більш комфортними та затишними завдяки металопластиковим вікнам високої якості.

Від моменту випуску першого вікна і до сьогоднішнього дня, продукція виготовляється виключно з німецького профілю “REHAU” та фурнітури “WINKHAUS”. Всі операції виконуються висококваліфікованими спеціалістами на сучасному обладнанні європейського виробництва, отже наші вікна є продуктом високих технологій. Науковий підхід до роботи та технічна підтримка компанії “REHAU” дозволяють нам втілювати в життя проекти будь-якої складності.
 
Наші ПВХ-конструкції відповідають вимогам ДСТУ, санітарно-епідеміологічної експертизи та вимогам компанії REHAU, щодо якості готових виробів. Кожні 2 роки, органами сертифікації та метрології, проводиться випробування металопластикових конструкцій на відповідність ДСТУ та технічним умовам, що посвідчується сертифікатом відповідності. Також щомісячно проводиться технічний аудит виробничих процесів виготовлення металопластикових вікон, оригінальних комплектуючих, якості готових виробів, підтвердженням чого є статус «авторизований партнер REHAU».

Виробничі потужності компанії «РЕНОМЕ-ПАРТНЕР» займають площу 5000 квадратних метрів. На території нашого заводу розташоване сучасне виробниче обладнання для виготовлення конструкцій з ПВХ, що дозволяють випускати близько 120 одиниць продукції у зміну, лінія по виробництву склопакетів (близько 250 склопакетів у зміну). Головна перевага заводу в тому, що він укомплектований найкращим обладнанням німецького виробництва з врахуванням усіх технологічних вимог.

Компанія «РЕНОМЕ – ПАРТНЕР»
рухається вперед, розширює асортимент продукції та послуг, модернізує виробничі потужності, про що свідчать наступні факти:
 
- у 2006 році було проведено заміну старого обладнання на високотехнологічну виробничу лінію німецької фірми URBAN. Технологічні можливості нової лінії дозволили поліпшити якість готової продукції та скоротити термін виконання замовлень;
- у 2006 році, з огляду на конкурентну ситуацію та перспективи розвитку ринку, створено торгову марку «ВІКНОВА» під якою власне й реалізується металопластикові вікна та інша продукція з ПВХ;
- у 2007 році закуплено обладнання та запроваджено власне виробництво склопакетів;
- у 2011 році почали виробляти склопакети за інноваційною технологією «Теплий край»;
- у 2012 році  ТОВ «РЕНОМЕ – ПАРТНЕР» почало переробку профільної системи GENEO від компанії REHAU.
 
Наше підприємство має розвинену дилерську мережу, через яку реалізує більшу частину металопластикових вікон, виконує замовлення приватних осіб, співпрацює з багатьма підприємствами та установами.
 
ТОВ “РЕНОМЕ-ПАРТНЕР” вкладає кошти не лише в розвиток власного виробництва - компанія приділяє значну увагу благодійній діяльності, оскільки одним із своїх обов’язків ми вважаємо повернення частини прибутку суспільству завдяки активності якого він був отриманий.
 
ТОВ „РЕНОМЕ-ПАРТНЕР” – це надійний та досвідчений партнер на ринку виробництва світло прозорих конструкцій.

Новини компанії

08.06.2017

"ВІКНОВА" та ТМ РЕХАУ - віконні партнери ПриватБанку за програмою "Теплі кредити" [ читати ]

06.06.2017

Компенсація за енергозберігаючі вікна по програмі IQ ENERGY від ОТП банку [ читати ]

+ більше новин

© 2008-2017 ТМ «ВІКНОВА», м. Рівне

Телефон: (0362) 62-20-02, 64-20-09, 64-20-10
Факс: (0362) 64 20 08
e-mail: viknova_rivne@renome.ua
100 кращих товарів України