Вікнова - класом вище!

Українською | На русском

Провідний виробник металопластикових конструкцій з ПВХ в Західній Україні

Реноме

REHAU | Рехау

Winkhaus

+ Ціни - Нестандартні вікнаСучасні технології виробництва вікон дозволяють втілити в життя  найсміливіші ідеї дизайнерів. Як підсумок - пластикові вікна нестандартних форм і розмірів. До того ж ці конструкції приносять не тільки естетичне, а й практичне задоволення. Сьогодні форма вікна залежить лише від побажання замовника, а й від його матеріальних можливостей та ціни.

Арочні, овальні, трикутні, круглі – нестандартні пластикові вікна можуть бути такими, як ви їх собі уявляєте. Крім того, вони нададуть сучасного архітектурного вигляду усій будівлі. Завдяки спеціальній технології і обладнанню профіль можна зробити будь-якої форми.

Відкривання нестандартних вікон можливе лише в відкидному або поворотному режимі. При цьому якщо кут, який знаходиться найближче до петлі, дуже гострий, то стулка не зможе відкритися, бо буде торкатися рами. Ідеальний варіант - створення  «глухої» конструкції.

У «РЕНОМЕ-ПАРТНЕР» можна купити віконні конструкції нестандартних форм і різної кольорової гами. Профіль може бути різного кольору, як зовні, так зсередини вікна. 


© 2008-2017 ТМ «ВІКНОВА», м. Рівне

Телефон: (0362) 62-20-02, 64-20-09, 64-20-10
Факс: (0362) 64 20 08
e-mail: viknova_rivne@renome.ua
100 кращих товарів України