Вікнова - класом вище!

Українською | На русском

Провідний виробник металопластикових конструкцій з ПВХ в Західній Україні

Реноме

REHAU | Рехау

Winkhaus

+ Ціни - Розсувні системи


Сьогодні розсувні системи набули особливої популярності, оскільки в більшості сучасних квартир виникає проблема грамотного зонування. Саме розсувні конструкції з легкістю допоможуть її вирішити.

 

В першу чергу вони дозволяють заощадити площу: у розсувних вікнах та дверях усі стулки рухаються так само, як і в шафі-купе, тому вони займають зовсім небагато місця.

 

Якщо ви використовуєте підвіконня для того, щоб ставити на них горщики з квітами або ж зберігати там різні речі, розсувні вікна будуть для вас особливо зручними. Ви зможете відкривати їх, не хвилюючись про те, що потрібно буде переставити вазон або прибрати той чи інший предмет з підвіконня. До того ж, розсувні системи чудово підходять для тісних і вузьких приміщень (наприклад, лоджій або балконів).

 

Такі конструкції також можуть відкриватися на необхідну ширину: вона регулюється за допомогою особливого замка. Це дозволяє вільно пересуватися у приміщенні, захищати житло від злодіїв, опадів, пилу, бруду і комах.

 

Якщо вас цікавлять розсувні системи, то наші спеціалісти допоможуть визначитись з вибором, прорахувати вартість, оформити замовлення та купити їх за вигідною ціною.


© 2008-2017 ТМ «ВІКНОВА», м. Рівне

Телефон: (0362) 62-20-02, 64-20-09, 64-20-10
Факс: (0362) 64 20 08
e-mail: viknova_rivne@renome.ua
100 кращих товарів України