Вікнова - класом вище!

Українською | На русском

Провідний виробник металопластикових конструкцій з ПВХ в Західній Україні

Реноме

REHAU | Рехау

Winkhaus

+ Ціни - Тристулкове вікно
Вікно, яке немає зайвих вертикальних профілів, пропускає більше світла і виглядає шикарно. Та якщо стулки занадто широкі, то користуватися ними незручно. Тим паче, що з часом вони можуть провиснути. А разом з тим, знизиться і рівень безпеки.

Оптимальний варіант для великих віконних отворів – купити  трьохстулкове вікно. Не залежно від його розмірів, про надійність сумніватись не доведеться. І на цьому переваги не закінчуються.

Такі віконні конструкції можуть мати різноманітну конфігурацію, при цьому поєднуючи усі необхідні функції: відкривання, відкидання або комплексний поворотно-відкидний механізм.

Ціна на тристулкові пластикові вікна може варіюватися в залежності від ваших побажань. Якщо ви хочете заощадити - можна середню стулку зробити поворотною або поворотно-відкидною, а ліву і праву - залишити глухими. Таким чином, доступ для догляду за вікном буде збережений, всі функції вікна будуть виконуватися, а ціна буде меншою. Або ж подбати про зручність і зробити глухою тільки одну центральну або бічну стулки.


© 2008-2017 ТМ «ВІКНОВА», м. Рівне

Телефон: (0362) 62-20-02, 64-20-09, 64-20-10
Факс: (0362) 64 20 08
e-mail: viknova_rivne@renome.ua
100 кращих товарів України